Dni otwarte w szkołach podstawowych – informacje

Dni otwarte w szkołach podstawowych – informacje

Drodzy Rodzice,

już wkrótce będzie Państwo podejmować decyzję dotyczącą dalszej edukacji Waszych sześcioletnich dzieci, które we wrześniu 2024 r. rozpoczną roczne przygotowanie przedszkolne.
We wszystkich szkołach podstawowych Dzielnicy Wola m.st. Warszawy od 1 września 2024 r. będą funkcjonowały oddziały przedszkolne. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez nasze szkoły dla „zerówkowiczów”.

Każda wolska szkoła zapewnia: całodzienną opiekę, sale z wyodrębnioną częścią dydaktyczną i rekreacyjną, pełne wyżywienie, place zabaw, sale sportowe, zajęcia specjalistyczne oraz komplet materiałów plastycznych i artykułów papierniczych na początku roku dla każdej grupy sześciolatków. W takich warunkach dzieci mają czas, by poprzez zabawę zaadaptować się w szkole i wdrożyć do nowych obowiązków.

„Dni Otwarte w Szkołach Podstawowych” to okazja, aby przekonać się, jak wygląda organizacja oddziałów przedszkolnych w wolskich szkołach podstawowych. Serdecznie zapraszamy w dniach od 5 do 9 lutego 2024 r. do odwiedzenia wybranych przez Państwa szkół zgodnie z harmonogramem zamieszczonym poniżej.

Będziecie mogli Państwo:

zwiedzić sale, w których odbywają się zajęcia dla najmłodszych dzieci,
uczestniczyć w zabawach i zajęciach,
porozmawiać z nauczycielami, specjalistami, dyrektorem szkoły,
sprawdzić jadłospisy w stołówce szkolnej,
poczuć atmosferę nauki i zabawy.

Do zobaczenia w wolskich szkołach podstawowych podczas „Dni Otwartych w Szkołach Podstawowych”!

Grażyna Orzechowska-Mikulska
Zastępca Burmistrza
Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

Załączniki:

Dni otwarte w szkołach podstawowych na Woli (do pobrania)

List otwarty Grażyny Orzechowskiej-Mikulskiej Zastępczyni Burmistrza Dzielnicy Wola (do pobrania)

Bezpłatne konsultacje w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 2 (do pobrania)

Close Menu
×

Koszyk

Skip to content