Ogłoszenie o naborze ofert na zakup: pieczywa, jaj, warzyw i owoców, artykułów spożywczych, wody, nabiału i produktów mleczarskich, mięsa, produktów mięsnych i wędlin umieszczono na stronie internetowej przedszkola do publicznej wiadomości. Oferty zbierane były od 02.11.2023 do 24.11.2023 r. Dnia 05.12.2023 r. obradowała komisja, która wybrała oferty najbardziej korzystne dla naszej placówki. Należy dodać, że w tym roku ofert było bardzo dużo, a na wybór danego oferenta miała wpływ nie tylko cena, ale również inne czynniki.
Wybrano oferty:
1) Na zakup pieczywa: Piekarnia na Woli Sp. z o.o.
2) Na zakup jaj: INVEST MICHEL Mariola i Marek Michelis Sp.J.
3) Na zakup warzyw i owoców: U OLKA Sebastian Olczak
4) Na zakup artykułów spożywczych:
POLMARS R.ZIÓŁKOWKI I S-ka Spółka Komandytowa, ALMA Aldona Malowaniec
5) Na zakup wody: AQUICK s.c
6) Na zakup nabiału i produktów mleczarskich:
Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA
7) Na zakup mięsa, produktów mięsnych i wędlin :
Zakład Mięsny „Mościbrody” Sp. z o.o.
Bardzo dziękujemy wszystkim za przesłane oferty.

Close Menu
×

Koszyk

Skip to content