Świąteczny tydzień w przedszkolu

Świąteczny tydzień w przedszkolu

18-22.12.2023 r.

Serdecznie zachęcamy do aktywnego udziału w Świątecznym Tygodniu, który pozwoli przedszkolakom poczuć atmosferę świąt oraz wzmocni poczucie przynależności dzieci do społeczności przedszkolnej. Każdego dnia – w tygodniu 18-22 grudnia – proponujemy następującą aktywność:

Poniedziałek – Dzień Świątecznych skarpet – tego dnia mile widziane są skarpety ze świątecznym motywem.

Wtorek – Dzień świątecznych symboli – przedszkolaki mogą przynieść i pokazać rówieśnikom dowolny przedmiot – przyniesiony z domu –  związany ze zbliżającymi się świętami.

Środa – Dzień świątecznych książeczek – tego dnia dzieci mogą przynieść do przedszkola książeczkę o tematyce związanej ze zbliżającymi się świętami lub zimą. Prosimy aby książeczki były podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka.

Czwartek – Kiermasz Świątecznych Kolorowanek – przynieście tego dnia dowolne obrazki do kolorowania o tematyce świątecznej, a my zorganizujemy wielką przedszkolną wymianę kolorowanek 🙂

Piątek – Świąteczne powitanie Zimy – w piątek będziemy witać nowa porę roku, dlatego zachęcamy do ubrania dzieci na biało ze świątecznym akcentem (np. czapka Mikołaja, opaska do włosów, inne według własnego pomysłu).

Zachęcamy do wspólnej zabawy!! 

Close Menu
×

Koszyk

Skip to content