Dzieci z naszego przedszkola świętowały Dzień Ziemi, biorąc udział w różnorodnych aktywnościach ekologicznych w swoich salach. Następnie grupy Tropiciele i Podróżnicy wyszły na spacer w okolice przedszkola. Podczas wyjścia dzieci wspólnie sprzątały śmieci, ucząc się troski o środowisko naturalne.