07.11.2025 r.
W naszym przedszkolu obchodziliśmy jedno z najważniejszych świąt – Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji dzieci z najstarszych grup przygotowały piękny występ artystyczny, w którym nie zabrakło patriotycznych wierszy, piosenek i tańców. Podczas tej uroczystości odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy „Kotylion Narodowy” wszystkie prace były wyjątkowe, a artyści zasłużyli na ogromne brawa! O godzinie 11:11 cała społeczność przedszkolna z dumą odśpiewała „Mazurka Dąbrowskiego”, włączając się w akcję „Szkoła do hymnu”. Po występie wybraliśmy się na spacer w okolicach przedszkola, niosąc dumnie biało-czerwone barwy i z uśmiechem na twarzach przypominając sobie, jak ważna jest wolność i miłość do ojczyzny.


















































































