You are currently viewing Wyjście do biblioteki „Ekoteka” – Tropiciele

Wyjście do biblioteki „Ekoteka” – Tropiciele

14.05.2026 r.

Tropiciele wybrali się na wycieczkę do biblioteki, gdzie uczestniczyli w ciekawej lekcji o żółwiach. Dzieci dowiedziały się, gdzie żyją żółwie, czym się odżywiają i dlaczego noszą na grzbiecie twardą skorupę. Pani bibliotekarka pokazała kolorowe książki oraz zdjęcia różnych gatunków żółwi. Na zakończenie dzieci rozwiązywały zagadki i wykonały prace plastyczne przedstawiające żółwie. Wycieczka była bardzo interesująca i sprawiła wszystkim dużo radości.