11.05.2026 r.
Tropiciele wybrali się na wycieczkę do Pawilonu Edukacyjnego” Kamień “nad Wisłą. Podczas spaceru dzieci obserwowały nurt Wisły, podziwiały rośliny rosnące w okolicy oraz słuchały śpiewu ptaków. Dowiedziały się wielu ciekawostek o przyrodzie i zwierzętach żyjących nad rzeką. Wycieczka była pełna wrażeń i pozwoliła dzieciom bliżej poznać piękno natury.














