27.03.2026 r.
W dniu dzisiejszym dzieci z grupy Podróżników wzięły udział w lekcji muzealnej „Zbudujemy gniazdo – czyli o legendach początków państwa polskiego”. Poznały legendy o Lechu, Czechu i Rusie oraz o Siemowicie.
Na zakończenie obejrzały wystawę poświęconą niepodległości, na której zobaczyły ważne symbole narodowe.



















