13.03.2026 r.
Dzieci z zerówki, jak na prawdziwych Podróżników przystało, wybrały się do Państwowego Muzeum Etnograficznego na warsztaty ceramiczne. Było to już ich drugie spotkanie w tym miejscu i okazało się równie udane jak pierwsze.
Podczas zajęć dzieci samodzielnie tworzyły swoje gliniane dzieła – miseczki, figurki i inne fantazyjne formy. Praca z gliną sprawiła im dużo radości i pozwoliła rozwijać kreatywność oraz zdolności manualne.


















