16.04.2025 r.
W naszym przedszkolu zrobiło się wyjątkowo radośnie i kolorowo! Dzieci wraz z rodzicami wzięły udział w wielkanocnym spotkaniu pełnym zabawy, śmiechu i twórczych aktywności. Były wspólne warsztaty, świąteczne dekoracje. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólne tworzenie tak ciepłej, rodzinnej atmosfery!

















