28.03.2025 r.
W dniu 28.03.2025r. odbyło się rozstrzygnięcie Dzielnicowego Konkursu Plastycznego „Piękno naszego kraju”! Tematem konkursu była wyjątkowa piękność naszej Ojczyzny, a dzieci miały okazję wyrazić swoją miłość do Polski poprzez różnorodne prace plastyczne. Jesteśmy ogromnie dumni z ich twórczości i zaangażowania! Każda praca była pełna pasji i ciepła, a efekty zaskoczyły nas swoją oryginalnością i pomysłowością. Dziękujemy wszystkim przedszkolakom za udział i gratulujemy wspaniałych prac!













