06-17.10.2025 r.
W dniach 06-17.10 2025r. realizowaliśmy projekt „Zdrowie jesienią”. Odkrywcy dowiedzieli się jak dbać o zdrowie w czasie jesieni. Dzieci poznały jesienne warzywa i owoce, dowiedziały się dlaczego warto się ruszać, ubierać ciepło i często myć ręce. Wykonały również różne eksperymenty, które pomogły przyswoić tą wiedzę.
Przez zabawę, piosenki i ciekawe zajęcia utrwalamy dobre nawyki, które pomagają nam być zdrowymi i pełnymi energii każdego dnia.


























