You are currently viewing Realizacja projektu „Dbamy o zdrowie” u Tropicieli

Realizacja projektu „Dbamy o zdrowie” u Tropicieli

03-14.03.2025 r.

W dniach 03-14 marca Tropiciele realizowały projekt pt. „Dbamy o zdrowie”! 💪🍎 Celem projektu było nauczenie dzieci, jak ważne jest dbanie o zdrowie, prawidłowe odżywianie oraz aktywność fizyczną. Codziennie omawialiśmy inne aspekty zdrowego stylu życia. Dzieci dowiedziały się, jakie produkty warto jeść, aby czuć się silnym i pełnym energii. Wspólnie ćwiczyliśmy ucząc się, jak ważna jest aktywność fizyczna.  Przedszkolaki poznały zasady dbania o higienę osobistą – mycie rąk, czyszczenie zębów i dbanie o czystość. W ramach projektu nie zabrakło również aktywnych zabaw i doświadczeń, które pozwoliły utrwalić wiedzę w przystępny sposób! Jesteśmy dumni z naszych Tropicieli i mamy nadzieję, że wiedza, którą zdobyły, będzie im towarzyszyć przez całe życie.