You are currently viewing Prace w ogródku Tropicieli

Prace w ogródku Tropicieli

02.04.2026 r.

Tropiciele zebrali się w ogrodzie, trzymając w małych dłoniach cebulki kwiatów, które wcześniej dekorowały kącik przyrody w sali. Najpierw ostrożnie wykopali niewielkie dołki , a potem delikatnie wkładali do nich cebulki, pamiętając, by skierowane były odpowiednią stroną do góry. Zasypywali je ziemią i lekko ugniatali, a na koniec podlewali wodą.