03.10.2025 r.
Przez ostatnie tygodnie jesień była naszym przewodnikiem – zapraszała do poznawania świata, dbania o zdrowie i odkrywania bogactw natury. W ramach projektu „Ja i jesienna przyroda” wszystkie grupy wyszły do przedszkolnego ogrodu, by wspólnie podsumować zdobytą wiedzę. Były zagadki, tańce ze śpiewem i dużo jesiennej zabawy.










































































