Powitanie jesieni

23.09.2024 r.

Powitanie jesieni w przedszkolu było pełne radości i zabawy. Dzieci uczestniczyły w różnych konkursach i rozwiązywały zagadki, które pobudzały ich wyobraźnię i sprawność umysłową. Tańce w rytm jesiennych piosenek dodawały energii i radości całemu wydarzeniu. Jedną z atrakcji było również rozpoznawanie darów jesieni, takich jak kasztany, żołędzie czy kolorowe liście, co pozwoliło maluchom zrozumieć i docenić piękno tej pory roku. Na zakończenie, dzieci z każdej grupy miały okazję ozdobić kontur grzyba za pomocą różnych materiałów plastycznych. Wykorzystano farby, bibułę, papier pakowy oraz zasuszone liście, co umożliwiło dzieciom wyrażenie swojej kreatywności i wspólną pracę nad pięknymi jesiennymi dekoracjami. Całe wydarzenie było nie tylko edukacyjne, ale przede wszystkim pełne radości i wspólnej zabawy, co z pewnością zostanie na długo w pamięci przedszkolaków.