Zerówka w szkole podstawowej – rekrutacja na rok szkolny 2022/2023

Zerówka w szkole podstawowej – rekrutacja na rok szkolny 2022/2023

Drodzy Rodzice Dzieci 6-letnich – rocznik 2016

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wolskich szkół podstawowych. Więcej informacji zawierają aktywne obrazki oraz linki przekierowujące do odpowiednich stron internetowych i dokumentów.

Link do podstrony dzielnicy Wola

(kliknij obrazek)

Aby ułatwić Państwu podjęcie decyzji dotyczącej realizowania przez Wasze dziecko rocznego przygotowania przedszkolnego, w Dzielnicy Wola zostaną zorganizowane dni otwarte w szkołach podstawowych dla Rodziców sześciolatków – rocznik 2016.
Poniżej publikujemy List Pana Krzysztofa Strzałkowskiego, Burmistrza Dzielnicy Wola m.st. Warszawy skierowany do Państwa, harmonogram spotkań w szkołach podstawowych w czasie ferii zimowych, prezentacje wolskich szkół podstawowych oraz informator „Wolskie szkoły zapraszają sześciolatki” .
List Burmistrza
Close Menu
×

Koszyk

Skip to content