Dzięki inicjatywie Taty Dominika dzieci z grupy Podróżników po raz drugi miały możliwość uczestniczyć w zajęciach sportowych z Panią Dorotą. Przedszkolaki utrwaliły poznane wcześniej techniki samoobrony oraz pracowały nad poznaniem kolejnych umiejętności.