You are currently viewing Zajęcia edukacyjne w Lasku na Kole „Dzik jest dziki…” – Podróżnicy

Zajęcia edukacyjne w Lasku na Kole „Dzik jest dziki…” – Podróżnicy

27.03.2025 r.

W czwartkowy poranek dzieci z grupy Podróżników wybrały się na wycieczkę do Lasku na Kole, gdzie uczestniczyły w lekcji edukacyjnej pt. „Dzik jest dziki”. Przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się wielu ciekawostek o dzikach i innych zwierzętach leśnych, ich zwyczajach oraz roli w ekosystemie. Podczas zajęć dzieci obserwowały naturalne środowisko zwierząt. Pracownik lasów miejskich opowiedział o bezpieczeństwie w lesie oraz uczył dzieci, jak zachować ostrożność podczas spotkań z dzikimi zwierzętami. Wycieczka była nie tylko pouczająca, ale także pełna zabawy.