You are currently viewing Udział przedszkolaków w akcji „Sprzątanie świata”

Udział przedszkolaków w akcji „Sprzątanie świata”

19.09.2025r.

W tym tygodniu nasze przedszkolaki aktywnie włączyły się w ogólnopolską akcję „Sprzątanie Świata”. Dzięki życzliwości pracowników firmy BYŚ dzieci mogły z bliska zobaczyć, jak działa prawdziwa śmieciarka i dowiedzieć się, jak ważna jest codzienna praca osób dbających o czystość naszego otoczenia.

Po pokazie dzieci z zapałem zabrały się do sprzątania ogrodu przedszkolnego. Wspólnie zbierały śmieci, a następnie uczyły się, jak prawidłowo je segregować. Była to doskonała okazja, by w praktyce utrwalić zasady dbania o środowisko i przekonać się, że każdy z nas może mieć wpływ na czystość naszej planety.