15.12.2025 r.
Tropiciele wybrali się na wycieczkę do biblioteki dziecięcej. Na miejscu bibliotekarka serdecznie powitała grupę i opowiedziała o swojej pracy oraz zasadach panujących w bibliotece. Przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały kolorowe książki, bajki i encyklopedie dostosowane do ich wieku. Wysłuchały także czytania ciekawej opowieści. Wycieczka była bardzo udana i sprawiła dzieciom wiele radości, jednocześnie zachęcając je do dbania o książki i częstego odwiedzania biblioteki. ![]()









