20.03.2025 r.
W naszym Przedszkolu odbyło się radosne powitanie wiosny, podczas którego dzieci śpiewały i tańczyły w rytm wesołych melodii. Dzieci wspólnie tworzyły kolorową łąkę z papierowych kwiatów i wiosennych dekoracji. Na zakończenie przedszkolaki wzięły udział w tradycyjnym spacerze z marzanną, żegnając zimę i witając nową porę roku.








