29.01.2025 r.
W przedszkolu panowała prawdziwa atmosfera kulinarnych przygód. Nasze przedszkolaki z zapałem włączyły się w przygotowanie pysznych placuszków- pancaków. Wszyscy z ochotą dodawali składniki, mieszali je, a potem z dumą przelewali ciasto na patelnię (oczywiście z małą pomocą). W powietrzu unosił się słodki zapach, a na twarzach dzieci gościły uśmiechy. Potem nastąpił czas na degustację – panujące na talerzach placuszki zniknęły w mgnieniu oka. To był nie tylko pyszny, ale i edukacyjny dzień- dzieci uczyły się o składnikach, miarach i współpracy.






































































































