PDF Drukuj EmailInformacja dla rodziców


dotycząca deklaracji opieki przedszkolnej


świadczonej przez przedszkole w lipcu i sierpniu 2020r.SZANOWNI PAŃSTWO

Planując pracę Przedszkola nr 116 na lipiec i sierpień 2020r. proszę o pobranie ze strony przedszkola i wypełnienie do 18 czerwca ankiety na temat deklaracji rodziców, w jakim terminie od 1 lipca do 14 sierpnia 2020r. chcą Państwo skorzystać z zajęć opiekuńczo- wychowawczych.


ANKIETA PDF dla rodziców/opiekunów prawnych dotycząca deklaracji opieki przedszkolnej świadczonej przez przedszkole/szkołę podstawową od 1 lipca do 14 sierpnia br.


Wypełniony i podpisany przez oboje rodziców dokument - w formie skanu lub zdjęcia ankiety - proszę przesłać do dnia: 18 czerwca 2020 r. na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.