Linki zewnętrzne
Pokaż:
1   Link   Buliba.pl
Miś Bu zaprasza dzieci na swoją stronę. Buliba.pl to wyjątkowe gry dla dzieci, piosenki dla dzieci, kolorowanki oraz zabawy online. Zabawa i edukacja dla dzieci w jednym miejscu. Zapraszamy!
2   Link   Ciufcia.pl
Serwis Ciufcia to darmowe gry dla dzieci online, wyspa gier dla najmłodszych w wieku od 2 do 6 lat. Edukacyjne gry online dla dziewczyn i chłopców zawierające ubieranki, malowanki, kolorowanki i puzzle. Ciuchcia grydladzieci to również gry logiczne, internetowe, wiersze, piosenki i bajki dla dzieci.
3   Link   Domowy Przedszkolak
Witaj na stronach serwisu Domowy Przedszkolak! Znajdziesz tu gry dla dzieci, kolorowanki i zabawy. Przedszkolaki poznają tu literki, liczby, język angielski i wiele nowych pojęć. Czas spędzony przed komputerem mierzy zegar Bimbam, który dzwoni, jeśli zabawa trwa zbyt długo. Chcesz sprawdzić?
4   Link   Kraina Smoka
Krainasmoka.pl to sympatyczna, kolorowa strona dla najmłodszych Internautów. Uroczy smok Bobini zaprasza do grania w ciekawe i rozwojowe gry. Można tu pobawić się w poszukiwania smoka, kolorowanie smoczych obrazków, czy liczenie oraz rozpoznawanie owoców i warzyw w magicznym sadzie. Dodatkowo każdy zalogowany użytkownik grając w gry zdobywa kropelki wody, które są mu niezbędne, by podlać owoce i warzywa w swoim ogródku.
5   Link   MiniMini
Strona MiniMini została przygotowana z myślą o najmłodszych internautach i ich rodzicach. Jest czytelna, kolorowa i pełna niespodzianek. Znajdują się na niej 2 proste gry, które każdemu maluchowi sprawią wiele radości, serialowe piosenki, filmiki z ulubionymi bohaterami i wiele innych atrakcji. Znaleźć tu można także: aktualny program TV, konkursy, tapety, wygaszacze oraz e-kartki. Dodatkowo każdy może zagłosować na swoja ulubioną bajkę.
6   Link   Miś
Strona miesięcznika dla dzieci „Miś". Dzieci znajda na niej wiele ciekawych zabaw, gier, kolorowanek, puzzli, ćwiczeń pamięci. Są tu też dostępne historie, opowiadania oraz wierszyki dla dzieci. Ze strony można wysłać e-kartkę do znajomych.
7   Link   Pluszaki Rozrabiaki
Strona PluszakiRozrabiaki.pl została opracowana pod kątem wspomagania rozwoju dziecka pomiędzy 3. a 7. rokiem życia. Dzieciom proponuje zabawy o tematyce odnoszącej się do realnych, bliskich problemów codzienności. Rodzicom podsuwa ciekawe pomysły na zabawy, które wspomagają emocjonalny rozwój dziecka.
8   Link   Przedszkolaki.sieciaki.pl
Bezpieczna przygoda z Internetem! Pierwsza strona o bezpiecznym Internecie dla przedszkolaków! Maluchy dzięki wielu grom i ciekawym bohaterom dowiedzą się, jak bezpiecznie surfować po Internecie i kiedy powiadomić rodziców o zagrożeniach znajdujących się w sieci.
9   Link   Radio dla dzieci
W radiu przez 24 godziny na dobę dzieci mogą usłyszeć znane i najnowsze przeboje, muzykę z filmów dla najmłodszych oraz wybrane utwory muzyki klasycznej. Trzy razy dziennie można usłyszeć lekcje języka angielskiego.
10   Link   Świat Bubu
Świat Bubu - Kid Planet to strona dla najmłodszych użytkowników Internetu. Pod okiem rodzica możecie korzystać tu z zabaw, gier, bajek, teledysków i konkursów. Urocza świnka poprowadzi Cię przez Świat Bubu wprost do najciekawszych atrakcji: bajek o kreciku, puzzli, malowanek, odgadywanek, angielskich słówek i teledysków Babe Illy.
11   Link   Wiersze dla dzieci
Wierszedladzieci.pl to portal rozrywkowo-edukacyjny, skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym. Zawiera wiersze (w formie tradycyjnej i multimedialnej), teatrzyk, gry edukacyjne i radio, którego Maluchy mogą słuchać w dowolnym momencie. Odpowiednio przygotowane treści pozwalają na aktywną zabawę już nawet trzyletnim dzieciom.
12   Link   Urząd Dzielnicy Wola - Przedszkola
13   Link   MEN - Rozporządzenie o podstawie programowej w całości