Spotkanie ze Strażą Miejską – 05.01.2021 r. Jeżyki PDF Drukuj Email

05.01.2021 "Jeżyki" miały spotkanie z przedstawicielami Straży Miejskiej nt. "Bezpieczne zabawy zimą". W czasie zajęć dzieci wzbogaciły swoją wiedzę o tym jak bezpiecznie zachowywać się podczas zabaw zimowych. Spotkanie minęło w bardzo miłej atmosferze.

Rozstrzygnięcie konkursu „Multimedialna Kartka Świąteczna” – 18.12.2020 r. PDF Drukuj Email

W piątkowe przedpołudnie dzieci, które wykonały prace konkursowe uczestniczyły w uroczystym wręczeniu nagród. Dzieci zaprezentowały swoje multimedialne kartki i odebrały z rąk Pani Dyrektor dyplomy oraz upominki.

Pieczenie świątecznych pierników PDF Drukuj Email

Dzieci z poszczególnych grup, w ramach realizacji innowacji "Jedz zdrowo rozwijaj się prawidłowo" samodzielnie przygotowywały świąteczne pierniczki w różnych kształtach. Zajęcia kulinarne sprawiały im wiele radości, zwłaszcza dekorowanie upieczonych ciasteczek.

Wiztyta Mikołąja - 2.12.2020 r. PDF Drukuj Email

Dziś nasze przedszkole odwiedził długo wyczekiwany gość. Był nim Mikołaj, który przybył do dzieci aby się z nimi pobawić i rozdać prezenty. Animatorem zabaw, tańców i wspólnych śpiewów była uśmiechnięta Pani Choinka. Spotkanie z Mikołajem, to jedno z ważniejszych - wzbudzających wiele pozytywnych emocji - wydarzeń w roku przedszkolnym.

Sensoryczna zabawka - rozstrzygnięcie konkursu 30.11.2020 r. PDF Drukuj Email

Dnia 30.11.2020r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie wewnątrzprzedszkolnego konkursu plastycznego "Sensoryczna zabawka". Dzieci wykazały się nie lada kreatywnością, tworząc wspólnie z rodzicami bardzo oryginalne prace, jury miało więc trudny orzech do zgryzienia podczas ich oceny. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Dzień Pluszowego Misia - 24.11.2020 r. PDF Drukuj Email

We wtorek przedszkolaki ze starszych i młodszych grup uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Dzieci Tańczyły, śpiewały, poznały historię powstania pluszowego misia i rozwiązywały zagadki dotyczące bajkowych misiów. Jednak największą atrakcją dnia była misiowa fotobudka.

Przedszkole pamięta – 10.11.2020 r. PDF Drukuj Email

We wtorek, pracownicy i dzieci z naszego przedszkola włączyły się w akcję „Szkoła do hymnu”, w ramach której wspólnie zaśpiewali Mazurka Dąbrowskiego o symbolicznej godzinie 11:11

Interpretacja obrazu „Słoneczniki” – Motylki 04.11.2020 r. PDF Drukuj Email

Grupa Motylków wykonała dziś piękne słoneczniki w ramach kreatywnej interpretacji obrazu Van Gogha "Słoneczniki". Wykonały je za pomocą origami, wykorzystując pomysł na wiatraczki. Dzieci były bardzo zaangażowane i jak widać na zdjęciach bukiet wyszedł im przepiękny.

Marchewkowe frytki – Biedronki 29.10.2020r. PDF Drukuj Email

Marchewki w polskiej kuchni są równie popularne jak ziemniaki. Dzisiaj Biedronki spróbowały marchewkę w innej formie niż dotychczas. Postanowiliśmy ją upiec. Dzieci samodzielnie pokroiły warzywa, przyprawiły je i skropiły oliwą. Marchewka trafiła do piekarnika a następnie na talerze, z których dzieci zjadły ją ze smakiem.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>