Pasowanie na Przedszkolaka - 05.10.2020 r. PDF Drukuj Email

Dziś odbyła się w naszym przedszkolu niezwykle ważna uroczystość, zorganizowana dla dzieci, które uczęszczają do naszego przedszkola pierwszy rok. Pasowanie przeprowadziła Pani Dyrektor, a dzieci obiecały być zawsze uśmiechnięte i bawić się zgodnie. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia, każdy Przedszkolak otrzymał dyplom i drobny upominek. Po uroczystości odbył się pokaz balonowy. Balonowe postaci, przedmioty oraz sztuczki wykonane przez Panią Patrycję wzbudziły zachwyt dzieci.

Powitanie jesieni 22.09.2020 r. PDF Drukuj Email

22 września w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste powitanie nowej pory roku. Uroczystość dla całego przedszkola przygotowała grupa Jeżyków. Dzieci uczestniczyły w zabawach, tańcach oraz konkursach. Impreza była połączona z obchodami Dnia bez samochodu.

Dzień przedszkolaka 21.09.2020 r. PDF Drukuj Email

Poniedziałek w naszej placówce pełen był uśmiechu i radości. Pracownicy przedszkola przygotowali dla dzieci z okazji Międzynarodowego Dnia Przedszkolaka huczną zabawę na powietrzu. Były tańce, zabawy i ulubione bańki. Na zakończenie imprezy dzieci otrzymały kolorowanki oraz naklejki Przedszkolaka.

Wycieczka do metra PDF Drukuj Email

Dnia 28.01.2020r, dzieci z grupy IV wraz z rodzicami wybrały się na wycieczkę do Punktu Informacyjnego budowy II linii metra- zachód. Dzieci uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych „ Klubu Przyjaciół Budowy Metra”. Podczas zajęć, „Jeżyki” dowiedziały się jak wygląda praca przy budowie metra. Zapoznały się z nowymi maszynami budowlanymi drążącymi olbrzymi tunel, poznały zakres obowiązków poszczególnych pracowników. Wzbogaciły nowe słownictwo o nazwy maszyn budowlanych, mogły założyć kask ochronny, a przy tym dowiedzieć się, dlaczego kaski są w różnych kolorach i czy ma to znaczenie na budowie.Na koniec spotkania dzieci rysowały i kolorowały maszyny budowlane i przy akompaniamencie gitary zaśpiewały piosenkę : „ Jedzie pociąg z daleka”

Święto Babć i Dziadków PDF Drukuj Email

Dzień Babci i Dziadka to jedno z najważniejszych świąt obchodzonych w naszym przedszkolu. Z tej okazji dzieci zaprosiły Babcie i Dziadków na uroczystości, które odbywały się w poszczególnych grupach. Spotkania zaplanowano w dniach 21 oraz 22 stycznia 2020r. Długie i staranne przygotowania małych artystów zostały nagrodzone, ponieważ goście przybywali bardzo licznie. Dzieci pięknie i z zaangażowaniem odgrywały swoje role a dziadkowie ze wzruszeniem śledzili występy wnucząt. Po części artystycznej dzieci wręczyły najbliższym własnoręcznie wykonane upominki. Babci i Dziadka upłynął w ciepłej i rodzinnej atmosferze a wrażenia z jego obchodów- jak deklarowali Seniorzy - na dłużej zagoszczą w ich pamięci.

Bal karnawałowy PDF Drukuj Email

W dniu 20.01.2020r. nasze przedszkole zamieniło się w magiczne miejsce. Rano do placówki przyszły te same dzieci które widujemy codziennie, lecz już po śniadaniu sale były pełne bajkowych postaci, w które "zamieniły" się przedszkolaki gotowe na udział w długo wyczekiwanym balu karnawałowym. Z tej właśnie okazji hol na piętrze zamieniony został na salę balową, pełną serpentyn oraz balonów. To w niej, zaraz po śniadaniu, zebrały się wszystkie dzieci wraz z nauczycielkami. Zabaw oraz tańców było bardzo wiele. Nie zabrakło również występów i konkursów. Po zakończeniu uroczystości wszystkie dzieci zmęczone, lecz zadowolone rozeszły się do swoich sal. Przedszkolaki do domów wracały uśmiechnięte i pełne niesamowitych wspomnień.

Powitanie Zimy PDF Drukuj Email

20 grudnia 2019r. w naszym przedszkolu zagościła biel. Tego dnia wszyscy przygotowani byli na powitanie Zimy. Tę porę roku lubią chyba wszystkie dzieci, toteż jej przywoływanie przebiegało bardzo wesoło. Oprócz tańców i śpiewów dzieci uporały się z wieloma zadaniami sprawdzającymi znajomość zjawisk charakterystycznych dla zimy oraz zimowych sportów. Pomimo braku śniegu za oknem, zimowe zabawy wprawiły wszystkich w doskonały humor.

Wizyta Mikołaja PDF Drukuj Email

Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych dni w roku. Dzieci przygotowują się do niego starannie. Dlatego też 2 grudnia 2019r wszystkie przedszkolaki już od samego rana z wielką niecierpliwością wyczekiwały gościa. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i tuż po śniadaniu zawitał do naszego przedszkola w towarzystwie śnieżynki i Olafa z Krainy Lodu. Z tego powodu na holu odbyła się huczna zabawa. Były śpiewy, tańce i wiele uśmiechów. Dzieci długo wspominały ten dzień i dzieliły się wrażeniami.

Dzień Pluszowego Misia PDF Drukuj Email

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku... Chyba każdy przedszkolak posiada własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku! Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa. 25 listopada 2019r. w naszej placówce odbyła się uroczystość w trakcie której przedszkolaki rozwiązywały zagadki dotyczące znanych misiów z bajek, śpiewały i tańczyły.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>